Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
renata gustavsen Tomasz Nowak Arek Klimek (3307 niezalogowanych)
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Gabi rozwin proszwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Janusz Sordyl
(jsordyl1972)
Wiking
Egon, jesteś jedynym chyba który życzy swojemu rodakowi jak najlepiej, bo w 99% można doświadczyć tylko jadu od swojego krajana !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(EwelinaEwelina)
Wiking
Witam ja jestem osoba młoda która podjela decyzje podrózowania po świecie może zbyt wiele jeszcze nie widziałam ale i tak jestem dumna ze swoich osiagniec .Byłam 2 lata we włoszech gdzie poznałam kulture tego kraju , zwiedzałam nauczyłam sie języka poźniej wybrałam Angliee ze wzgledu na to ze moja siostra tam mieszka, równiez poznałam kulture tego kraju zwiedziłam troszke i nauczyłam sie jezyka. 24 wybieram sie do oslo, kolejny kraj który mam na swojej liscie . Z uwagi na to iż kocham góry , zwiedzać etc norwegia jest idealnym krajem dla mnie . Chce poznac kulture tego kraju , zwiedzać a co najwazniejsze nauczyc sie kolejnego jezyka obcego. I Powiem wam szczerze ze wiele razy doswiadczyłam jadu ze strony rodaków , szczegolnie w Uk Niestety nic na to nie poradzimy taka jest mentalnosc naszego kraju wiadomo nei wszyscy są źli ale niestety większosć sie do nich zalicza w szczegolnosci młodych. Za 2 tygodnie wyjazd własnie pakuje ostatnią walizke i mimo ze nie mam jeszcze pracy mysle ze mimo doswiadczenia zawodowego i dobrych referencji cos uda mi sie znaleść Niewiem dlaczego ale mam wrazenie ze Norwegi osiedle sie na stałe.. Wyjazd juz niedługo trzymajcie kciuki Pozdrawiam wszystki bardzo serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
jadu, jadu
a co
może dalej mamy zgodnie z tradycją przekazywaną z dziada na dziada nie srać we własne gniazdo
i powtarzać w koło, że
Polacy to najlepsiejsi fachowcy na świecie
Polki najładniejsze na świecie
polska wódka najlepiej ryja wykręca na świecie
polska żywność najzdrowsiejsza
polskie wojaki najdzielniejsze
a polskie ludzie najmądrzejsze na całem świecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
może dalej mamy zgodnie z tradycją przekazywaną z dziada na dziada nie srać we własne gniazdo
i powtarzać w koło, że
Polacy to najlepsiejsi fachowcy na świecie
Polki najładniejsze na świecie
polska wódka najlepiej ryja wykręca na świecie
polska żywność najzdrowsiejsza
polskie wojaki najdzielniejsze
a polskie ludzie najmądrzejsze na całem świecie


no widzisz wreszcie zmadrzales

Rzeczpospolita miała wyjątkowe znaczenie dla Europy. Zabicie Rzeczypospolitej w XVIII wieku było zabiciem serca Europy. Napoleon scharakteryzował to krótko: „Jest to kamień zwornikowy kopuły europejskiej. Kto kamień wyjmie – kopuła się zawali”. Co potwierdziły obie wojny światowe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
jadu, jadu
a co
może dalej mamy zgodnie z tradycją przekazywaną z dziada na dziada nie srać we własne gniazdo
i powtarzać w koło, że
Polacy to najlepsiejsi fachowcy na świecie
Polki najładniejsze na świecie
polska wódka najlepiej ryja wykręca na świecie
polska żywność najzdrowsiejsza
polskie wojaki najdzielniejsze
a polskie ludzie najmądrzejsze na całem świecie


Musisz troche uaktualnic baze danych,bo na tvn24 w ramach calej prawdy cala dobe wlasnie tak mowia o naszej pani premier,ze jest to silna,mocna ,urodziwa i madra kobieta ,ktora podola.




A jak wykreca polska wodka to najlepiej moglismy sie przekonac podczas wizyty pani premier w Berlinie.Chyba ,ze nasza zgrabna frontmenka i pierwszy macher popila tym razem blekotu zamiast
wodki.

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jarek to wie jak się zachować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -11  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Jarek to wie jak się zachować
i potrafi zrozumieć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
648 Postów
Jabin Hazo
(Jabin z Hazo)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
Jarek to wie jak się zachować
i potrafi zrozumieć


Nie,nie,.... spokojnie,nie wpadaj w poploch. Co do Jarka, to jestes na biezaco ,nic sie nie zmienilo.
Tradycyjnie Jarek ostatecznie,nieodwolalnie,bezapelacyjnie,bezpowrotnie, po raz kolejny,do reszty,
na zawsze,bezwarunkowo,zupelnie i definitywnie skompromitowal sie i koniec kropka.


TVN24 - CALA PRAWDA -CALA DOBE
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Bartoszewski kiedyś tak apelował : "bydło głosować".On wiedział że bydło jest,że bydło jest bezrozumne. I jak widać dobrze trafił, jest w Polsce bydło. Niech to bydło POwyzdycha wreszcie.


Jarek jest na czasie
gender taki poprawne politycznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok